księgowość legnica

Kieruję swoją ofertę do spółek prawa handlowego jak i do osób fizycznych prowadzących własną działalność gospodarczą na terenie Chojnowa, Złotoryi, Legnicy, Chocianowa, Lubina i okolic.

Moja praca nie sprowadza się jedynie do księgowania dokumentów i sporządzenia deklaracji podatkowych oraz kadrowych. Klientom służę także wiedzą, doświadczeniem i praktyczną pomocą z dziedziny rachunkowości i podatków.

Wszystkim gwarantuję, oprócz fachowej obsługi księgowo-kadrowej, również zachowanie całkowitej poufności w zakresie wszelkich informacji dotyczących Klientów, zarówno w czasie realizowanej współpracy, jak i po jej zakończeniu. Zapewniam także usługi doradcze i reprezentację przed wszelkimi urzędami.

Posiadam obowiązkowe ubezpieczenie z tytułu prowadzonej działalności, co dodatkowo daje niebywały komfort właścicielom firm, z którymi podpisuję umowy.

Moim priorytetem jest bezpieczeństwo operacji księgowych i podatkowych swoich Klientów. Kilkuletnia praktyka oraz zdobyte doświadczenie jak i posiadane i ciągle podnoszone kwalifikacje, pozwolą mi gwarantować Państwu najwyższy poziom świadczonych usług.

gwarant3

DANE REJESTROWE

NIP: 694 15 52 456
REGON: 022339282

KONTAKT

Biuro Rachunkowe JKJ-MAX
Jerzy Sarapata

Kolonia Kołłątaja 49 K
59-225 Chojnów

telefon: 693 808 008
e-mail: jsarapata@jkj-max.pl

ZAOPATRZENIE PRZEMYSŁU